МІЛІТАРІ-ГРА «ЛАЗЕРТАГ» У ТАБОРІ «АЗОВЕЦЬ» 

Листопад 9, 2017

 

 

Один з пунктів програми осіннього таборування в «Азовці» — це гра у сучасну мілітарі-гру «Лазертаг», мета якої — відпрацювання отриманих навичок поводження зі зброєю, тактики та розвиток загальної фізичної підготовки. Учасники осінньої зміни були розподілені на 2 команди – «жовті» та «червоні», які грали у «лазертаг» за трьома сценаріями: знешкодження вибухівки, захват контрольної точки та просто гра на виживання (перший тренувальний розділ гри).

Нагадаємо, що Лазертаг схожий з пейнтболом, але замість кульок з фарбою для ураження противника використовується лазерний (інфрачервоний) промінь. Це революція в технологічному плані, яка дає відчуття реального бою.

Система лазертагу може використовуватись як на великих дистанціях, так і всередині приміщень. Також в системі можливе застосування військової техніки, що є ідеальним інструментом для тактичної та вогневої підготовки. Лазертаг використовують спецслужби США, Канади, Великобританії, Норвегії, Франції, Китаю та інших країн світу.

#табір_Азовець #Азовець #АЗОВ #Київ #Оболонь #Оболонський_район #лазертаг#мілітарі_гра #діти #канікули #осінь #виховання #патріоти #Юнацький_Корпус

Більше новин