У КИЄВІ ЗА УЧАСТЮ ЮНАЦЬКОГО КОРПУСУ ПРОЙШОВ КОНКУРСНО-СПОРТИВНИЙ ЗАХІД «МИ СИНИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»

Грудень 11, 2017

9 грудня 2017 року у приміщенні актової зали НВК «Спеціалізована школа-ліцей» № 157 Оболонського району міста Києва КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА провів конкурсно-спортивний захід «Ми – сини твої, Україно!», присвячений Дню Збройних Сил України.

Мета заходу: формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, пропаганда і популяризація серед молоді здорового способу життя та удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді м. Києва.

Програма заходу складалась з двох видів комплексних змагань військово-спортивного спрямування, а саме з військово-патріотичного хортингу та з хортингу серед молодших юнаків, юнаків першого року навчання у розділі «Форма».

В організації та суддівстві конкурсів взяли участь керівники гуртків Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання, представники Юнацького Корпусу (ЦНПВ «Азовець») та співробітники ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Роботу тренувальної локації зі збірки/розбірки макету АК забезпечували учасники військово-патріотичного табору «Азовець» Троя та Крук. Саме завдяки ним збирати та розбирати макет АК навчились не тількі діти, а і дорослі 🙂

Загалом у заході взяли участь понад 150 учасників.

#Оболонь #Оболонський_район #Україна #Київ #діти #змагання #хортинг#Азовець #табір_Азовець #Юнацький_Корпус

Більше новин