ІНСТРУКТОР ЦНПВ «АЗОВЕЦЬ» ДРУГ БУРІК ВІДВІДАВ ДВОДЕННИЙ МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ КАДЕТСЬКИХ СИЛ ЛАТВІЇ

Березень 1, 2018

 

Упродовж двох днів представниками Кадетських сил та Національних Збройних Сил Латвійської Республіки та офіцерів Нацгвардії України навчали військовій справі вчителів загальноосвітніх шкіл та коледжів з посиленою військово-фізичною підготовкою предмету «Захист Вітчизни», а також представників громадських військово-патріотичних організацій на полігоні НГУ у Нових Петрівцях. Саме тут друг Бурік перейняв досвід колег щодо програми таборування молоді у військово-патріотичних таборах на прикладі Латвії.

У перший (теоретичний) день своїм досвідом з українськими викладачами поділилися заступник директора Кадетських сил Латвії Юріс Юсканс та інструктор Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Раіво Тука. Вони розповіли присутнім про особливості організації та проведення занять, правила безпеки та ризики. Окрім цього, представники НГУ ознайомили викладачів з досягненнями військово-патріотичного виховання молоді, а також з діяльністю Нацгвардії у сфері цивільно-військового співробітництва.
Другий день семінару пройшов у польових умовах. Інструктор Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Раіво Тука детально розповів про особливості проведення інструктажу перед виходом на практичні навчання, а також про основи управління заняттями з вогневої та тактичної підготовки. Після чого викладачі спробували себе в ролі учнів і відпрацювали отриманні знання на практиці. З освітянами також провели практичні заняття з індивідуального маскування, тактичної медицини і тактики пересування.

 

За результатами семінару латвійські колеги вручили українським викладачам сертифікати про завершення навчального курсу.

 

 

 

 

 

Більше новин